SEO Просування сайтів

Комплексна робота над проектом та його оточенням. Основні цілі розкрутки – поліпшення займаних позицій по цільових запитах в провідній пошуковій системі Google, зростання цільового трафіку та числа конверсій (дзвінків, продажів, заявок).

Що ви отримуєте замовляючи seo оптимізацію сайту?

Переваги

Нескінченні можливості.

Бюджет замовник визначає самостійно на основі наших рекомендацій. Зростання відвідуваності вже в перший місяць робіт, висновок запитів в топ-10 вже через 3-4 місяці.

Охоплення аудиторії

Максимальне охоплення аудиторії, яка шукає ваші товари та послуги.

Постійний приплив клієнтів

З кожним місяцем роботи у вас йде постійний приплив нових клієнтів.

Ми не беремо комісії

Працюємо по фікс. ціною за настройку реклами та не беремо % від бюджету.

Складаємо ТЗ копирайтерам

Ми складаємо технічні завдання копірайтерів.

Тільки білі методи

Виключена ймовірність отримання санкцій від пошукових систем.

додаємо контенту

Повне наповнення та додавання заголовків і текстів на сайт.

Повна прозорість

Ви знаєте скільки коштує робота, скільки виходить ціна на посилання та контент.

Звіти не містять води

Тільки реальні звіти по проведеним роботам та досягнутим цілям.

Комплексні рішення

Вартість seo розкрутки сайту

Зрозуміло вартість просування сайту залежить від масштабності проекту, конкурентності тематики, напрямки діяльності та цілей, ціни вказані без урахування закупівлі посилань.

START

від 3500 грн./міс.
Термін просування від 2 місяців
 • Підключаємо веб-аналітику
 • Збір семантичного ядра
 • Заповнюємо seo мета-теги
 • Виправляємо помилки на сайті
 • Щомісячна звітність
Ідеальне рішення для молодих та невеликих сайтів.
Замовити

STANDART

від 3500 грн./міс.
Термін просування від 6 місяців
 • Підключаємо веб-аналітику
 • Проводимо аудит сайту
 • Аналізуємо конкурентів
 • Збір семантичного ядра
 • Налаштовуємо конверсії
 • Складаємо ТЗ копірайтерам
 • Заповнюємо seo мета-теги
 • Нарощуємо кількість посилань
 • Щомісячна звітність
Ідеальне рішення для корпоративних сайтів.
Замовити

PRO - eCommerce

від 7500 грн./міс.
Термін просування від 9 місяців
 • Підключаємо веб-аналітику
 • Проводимо аудит сайту
 • Аналізуємо конкурентів
 • Збір семантичного ядра
 • Налаштовуємо конверсії
 • Складаємо ТЗ копірайтерам
 • Заповнюємо seo мета-теги
 • Нарощуємо кількість посилань
 • Покращуємо зручність сайту
 • Виправляємо помилки на сайті
 • Щомісячна звітність
Ідеальне рішення для інтернет-магазинів.
Замовити

Основний робочий процес

Як буде проходити робота над проектом

При просуванні сайтів дуже важлива надійна стратегія, наші методики перевірені багатьма роками.

1. Аналіз сайту та конкурентів

Оцінюємо ситуацію, дивимося які стратегії просування використовують ваші конкуренти. Відзначаємо, що можна перейняти у успішних сайтів, які в Топ.

2. Збір семантичного ядра

Ретельно вручну збираємо запити, за якими доцільно просування сайту. В відбір йдуть тільки ті запити, які приведуть на сайт потенційних клієнтів.

3. Планування оптимізації

Проводиться технічний аудит, виявляються вузькі місця сайту, помилки, проблеми. Складається план роботи на кілька місяців.

4. Внутрішня оптимізація

Проводиться переробка сайту, його технічна оптимізація, зміна наповнення сайту. При необхідності змінюється структура розділів і підрозділів.

5. Зовнішня оптимізація

Щомісяця наші копірайтери пишуть унікальні і цікаві статті про вашу діяльність, які розміщуються на сторонніх перевірених сайтах.

6. Аналітика, Звітність

Щомісячний аналіз позицій в пошукових системах, аналіз трафіку і поведінки користувачів на сайті. Звітність про виконану роботу і плани.

Бонуси для наших клієнтів

Що ви отримуєте замовляючи seo просування сайту у нас?

Це SEO текст, його можна не читати

SEO Просування сайтів

Просування сайтів – надійний спосіб заявити про себе і залучити нових клієнтів.

Ви створили власний сайт і хочете, щоб ваша цільова аудиторія дізналася про нього? Ви хочете збільшити продажі своїх товарів і послуг за рахунок клієнтів, які прийшли з пошукових систем? Тоді ви потрапили прямо за адресою! Наша компанія надає послуги з розкручування сайтів будь-якої тематики шляхом їх оптимізації під вимоги пошукових систем.

У своїй роботі наша студія своєю кінцевою метою ставить виведення сайту клієнта в ТОП пошукових систем Google і залучення максимальної кількості цільових переходів через СЕО просування. Простіше кажучи, ми робимо все можливе, щоб на ваш сайт постійно приходило якомога більшу кількість зацікавлених користувачів з органічного пошуку.

Розкрутка сайтів

Після того як сайт повністю готовий до роботи, наприклад у вас ніша автокурси Харків, купивши доменне ім’я і місце на хостингу, необхідно пошукове просування, або інакше кажучи SEO розкрутка сайту. Зазвичай, коли сайт вже в мережі, люди друкують візитки, роблять розсилки з посиланням на свій ресурс по своїм знайомим і клієнтам, і чекають в надії що спрацює «сарафанне» радіо. Такі методи вже малоефективні і на зміну приходить розкрутка сайтів в пошукових системах за цільовими пошуковими запитами. Один із принципів бізнесу свідчить про те, що не ми повинні знаходити клієнтів, а вони нас. Прикладом, роздавши 1000 візиток на вулиці, частина візиток відразу піде в найближчу урну, а решта люди будуть просто не зацікавлені в сфері Вашої діяльності і відкладуть візитку в гаманець, і в кращому випадку Ви отримаєте пару десятків дзвінків, заплативши при це за дизайн візитки, друк, і тому хто буде роздавати. Замовити пошукове просування тим добре – що люди самі знаходять Вас.

Наша компанія по розкрутці сайтів надає повний спектр послуг по пошуковому просуванню сайтів. Ми успішно зарекомендували себе в SEO-оптимізації як тільки що запущених інтернет-ресурсів, так і тих, розкручуванням яких вже займалися до нас. SEO передбачає два основних види діяльності: внутрішня і зовнішня оптимізація.

SEO просування сайту в Харкові

Саме з внутрішньої SEO-оптимізації починається просування будь-якого сайту. Під внутрішньої оптимізацій розуміється процес, який безпосередньо пов’язаний зі зміною змісту самого сайту. На цьому етапі складається семантичне ядро, вибираються релевантні ключові запити, пишеться унікальний оптимізований під запити контент і вибираються сторінки просування. Робиться перелинковка сайту, прописуються тайтли і дескріпшіни. В першу чергу ми проводимо оптимізацію коду, текстового наповнення, графіки та дизайну під вимоги пошукових систем.

Також на сьогоднішній день вкрай важливо, щоб сайт коректно відображався на будь-якому пристрої. Тобто дизайн будь-якого сучасного сайту повинен бути адаптивним. І тільки після цього можна переходити до другого етапу пошукового просування.

Після закінчення внутрішньої оптимізації можна приступати до зовнішньої. Мета зовнішньої оптимізації представляється комплексом SEO-робіт з пошуковими системами, різними тематично сайтами, з метою розкрутки по конкретних запитів і збільшення його рейтингу. Далі буде відбуватися робота над зовнішніми посиланнями, які допоможуть просунути сайт по Харкову і іншим обраним регіонах. Пошукові системи велику увагу приділяють кількості і якості сайтів, які посилаються на Ваш ресурс, і чим більше сайтів з хорошими донорськими даними, тим більше значимості матиме Ваша просувається сторінка в порівнянні з іншими конкурентами.

Шляхом аналізу пошукових запитів і існуючих позицій, попередньо необхідно скласти семантичне ядро, приміром при просування сайтів Харків. Адже саме відповідно до складеного семантичного ядра необхідно будувати посилальні зв’язку будь-якого веб-сайту.

Просування в пошуковій системі Google

Залежно від регіону, тематики, доцільності, бюджету, побажань замовника і деяких інших факторів ми пропонуємо послуги з оптимізації сайтів в будь-яких пошукових системах. Звичайно ж в більшості випадків наші клієнти хочуть, щоб органічний трафік на їх ресурси «приходив» з таких гігантів, як Google. У будь-якому випадку ми гарантовано виведемо ваше дітище в ТОП видачі будь-якого пошукача.

SEO (пошукова оптимізація сайту) є одним з найголовніших і ефективних методів розкрутки та просування сайту в Харкові, яке представляє собою комплексні заходи, що включають як внутрішню, так і зовнішню оптимізацію.

СЕО розкручування сайта Харків

Однозначної відповіді на це питання не існує. Але в будь-якому випадку для досягнення перших відчутних результатів потрібен час. Ніколи не вірте тим, хто обіцяє вивести ваш сайт в ТОП за тиждень або два. І тут справа навіть не в розмірі виділеного на просування бюджету. Причина в пошукових алгоритмах, які враховують виконану роботу по оптимізації ресурсу лише з плином часу.

І тим не менше кінцевий результат залежить від якості виконаної оптимізатором роботи. Наша студія керується принципом «не кількість, а якість». Це, наприклад, означає, що в процесі SEO-просування ми не женемося за нарощуванням величезної кількості посилань. Адже саме цим і займаються дуже багато фірм, що пропонують послуги з розкрутки сайтів.

Звичайно ж можна використовуючи просування сайту замовити кілька тисяч посилань на спеціалізованих біржах. Але чи буде при цьому результат? Результат буде, але тільки негативний. Аж аж до виключення з пошукового індексу. В результаті клієнт отримує забанені сайт, витрачені нерви і час. Ми ж завжди прагнемо до досягнення стійкого і довгострокового результату. А це досягається грамотно розробленою стратегією пошукового просування, якісної і послідовної

З 8:00 до 20:00 ми на зв'язку!

Виникли питання?

Звертайтеся в живу онлайн підтримку.

Бажаєте замовити крутий сайт ?круту рекламу ?

Ми з радістю зробимо ваш бізнес успішним!