Створення сайту Landing Page

Landing page – це односторінковий сайт, метою якого є продаж продукту або послуги. На практиці доведено, що Лендінги продають краще звичайних сайтів, не залежно від тематики. Кожна деталь є тригером, що продає та, який відображає вид вашої діяльності, що спонукає клієнта залишити заявку, або здійснити покупку.

Що ви отримуєте замовляючи Landing Page?

Переваги

Нескінченні можливості.

Надалі ви зможете самі змінювати ціни, тексти, зображення, а також розширити можливості за допомогою додаткових плагінів.

Адаптивна верстка

Правильне відображення сайту на різних пристроях.

Унікальний дизайн

Поєднуємо в собі зручність та простоту використання.

Висока швидкість завантаження

Мінімальна швидкість завантаження незалежно від швидкості інтернету.

Повне управління сайтом

Ви зможете самі без навиків змінювати будь-які матеріали та додавати зображення.

Високий рівень безпеки

Захист сайту від хакерських атак, безпеку ставимо понад усе.

Наповнення контентом

Повний наповнення вашими текстами та візуальним контентом.

Техпідтримка

Швидка техпідтримка навіть після здачі проекту, оперативно вирішуємо складності.

Seo дружність

Обмірковуємо структуру сайту, прописуємо seo мета-теги.

Комплексні рішення

Вартість створення Landing Page

Вартість розробки сайту залежить від складності та обсягу роботи, ціни вказані без урахування вартості домену та хостингу.

Landing Page

від 6000 грн.
  • Терміни виконання до 7 днів
  • Уникальний дизайн
  • Знижка 20% на рекламу
Замовити

Свіжі кейси

Наші роботи

Ми втілюємо ідеї в кращі результати

# Landing Page

Donmadeitboigfx

Розробка сайту з графічного дизайну, мультиплікаційних обкладинках, портретах та логотипах.

# Landing Page

Ekoremont

Розробка сайту по доступному комплексного ремонту квартир та будинків.

# Landing Page

Dostupno

Розробка сайту послуг для перевезення речей, меблів та будівельного сміття.

# Landing Page

Pra4kaKiev

Розробка сайту для пральні. Прання, прасування, доставка білизни, а також експрес-прання.

Основний робочий процес

Як буде проходити робота над проектом

За 7 днів представимо ваш бізнес в мережі та наведемо перших клієнтів

1. Збір інформації

Занурення в проект, аналіз і дослідження тематики. Побудова загальної логіки сайту.

2. Планування

Розробка структури сайту під просування. Написання технічного завдання.

3. Дизайн

Розробка однієї концепції дизайну відповідно до стилю компанії, вибір кольорової палітри.

4. Вибір функціоналу

Визначення потрібного функціоналу відповідно до потреб та завданнями сайту.

5. Розміщення сайту

Розміщення сайту на хостингу Замовника в публічному доступі по основного домену.

6. Наповнення сайту

Розділи наповнюються в базовому обсязі. У вартість не входять написання текстів.

7. Тестування

Перевіряємо роботу сайту на різних пристроях та браузерах. Якщо виявимо помилки, ми їх усунемо.

8. Здача проекту

Передача сайту клієнту з усіма файлами які були використані в проекті.

9. Підтримка та розвиток

Навчання роботі з системою управління сайтом. Оперативна підтримка сайту.

10. Гарантії

Повністю занурюємося в бізнес клієнта, аналізуємо сайт, допрацьовуємо та супроводжуємо.

Бонуси для наших клієнтів

Що ви отримуєте замовляючи сайт у нас?

Это SEO текст, его можно не читать

Створення Landing Page у Харкові

Ефективна реклама та бізнес в інтернеті неможлива без такої речі як Лендінг Пейдж. Ще її називають посадкової або цільової сторінкою. Не варто применшувати значущість цієї сторінки: адже саме туди користувач потрапляє після переходу за посиланням, після введення пошукового запиту. Як відомо, «по одягу зустрічають». Цільова сторінка є якраз тією самою «одежиною» для вашого сайту. Багато в чому від неї залежить, чи залишиться відвідувач на Вашому сайті або піде в пошуках чогось кращого на інші ресурси (тобто, до конкурентам). Головне завдання – зацікавити користувача і затримати його на вашому ресурсі, саме тому створення landing page є однією з найбільш важливих завдань.

Ми володіємо чималим досвідом в цій сфері і тому можемо гарантувати, що створимо якісну цільову сторінку. Ми не прийнятний шаблонів. Ви можете бути впевнені, що Ваша Лендінгем Пейдж буде створена індивідуально, особисто для Вас і буде «єдиною і неповторною».

На що ми звертаємо увагу при створенні landing page?

Ми прекрасно розуміємо, що Вам потрібні тільки цільові переходи. Навіщо потрібні відвідувачі, які не збираються нічого замовляти? Тому першочерговим завданням при початку роботи над Лендінгем Пейдж під ключ є визначення цільової аудиторії Вашого бізнесу, її кола інтересів, а також перелік запитів, за якими користувачі будуть потрапляти на Ваш сайт. Відзначимо, що деякі запити є нецільовими, і від них варто відмовитися. Простий приклад: поруч зі словом «логістика» йдуть запити «реферати з логістики», а якщо Ви займаєтеся наданням логістичних послуг, то такі відвідувачі Вам ні до чого.

Аналогічно і з рекламою. Відвідувачі повинні приходити на Вашу Лендінгем page з «потрібних» місць, тобто з тих ресурсів, які використовує цільова аудиторія.

Отже, на Ваш сайт прийшов користувач. Що він там побачить? Створити landing page має на увазі розробку невеликого сайту, як правило, складається з однієї сторінки. Кількість сторінок залежить від кількості наданих Вами послуг. Якщо Ви займаєтеся якоюсь однією послугою або продаєте тільки один товар (або групу товарів), Вам буде досить і однієї сторінки. Якщо ж, навпаки, Ви продаєте кілька кардинально різних товарів або послуг, то тоді Вам знадобиться ресурс, що складається з декількох сторінок.

Але, як Ви вже зрозуміли, зазвичай такий ресурс складається з однієї landing page, замовити яку можна в нашій компанії.

Що включає в себе Лендінг, який продає?

На цій інтернет-сторінці розташований заголовок, в якому описана основна споживча цінність, тобто те, навіщо покупцеві робити цю покупку. Тема – перше, що побачить відвідувач. Він повинен мотивувати його залишитися!

Потім звичайно треба підзаголовок, який глибше розкриває суть основного заголовка. Тим не менш, він також повинен бути коротким і змістовним.

Крім того, важливим елементом Лендінзі є візуальний образ. Він повинен працювати на головне завдання – мотивація до здійснення потрібної дії (зазвичай покупки). Для цього використовуються фотографії та картинки для наочного уявлення товарів або послуги. Ми оформляємо такі сторінки витончено, не перевантажуючи їх дизайнерськими фішками.

Зазвичай інформація на таких інтернет-сторінках подається блоками. Важливо, щоб текст був простим для розуміння, а також щоб були відсутні відволікаючі візуальні елементи.

Крім візуальної складової, на таких сайтах життєво необхідні тексти – та не просто тексти, а ефективні. У них не повинно бути складною термінологією і довгих речень. Крім того, його має бути трохи – «простирадла» читати ніхто не буде. Зазвичай в текстах розповідається про переваги покупки. Іноді додаються відгуки у вигляді цитат від задоволених клієнтів.

Також виготовлення landing page має на увазі наявність в собі заклику до дії. Зазвичай це кнопки «Замовити», «Купити», «Підписатися». Дані кнопки – останній штрих до цієї онлайн-сторінці. Якщо всі інші елементи спрацювали добре і правильно, то звичайний відвідувач сайту перетвориться в вашого нового клієнта.

Відзначимо, що зазвичай заклик до дії безпосередньо пов’язаний з формою реєстрації. Ми прагнемо, щоб вона була максимально простою і лаконічною. Адже нікому не хочеться втрачати свого часу, заповнюючи складні форми (плюс до цього багато дуже обережно ставляться до персональних даних).

Створити Лендінгем Пейдж необхідно з огляду на чимало деталей. Можете бути впевнені, ми врахуємо все, що тільки можливо. Ніяких шаблонів, тільки індивідуальність – ми дотримуємося такого девізу. Якщо Ви хочете добитися успіху – звертайтеся до нас. Ми спеціально для Вас створимо унікальну Лендінгем Пейдж!

З 8:00 до 20:00 ми на зв'язку!

Виникли питання?

Звертайтеся в живу онлайн підтримку.

Бажаєте замовити крутий сайт ?круту рекламу ?

Ми з радістю зробимо ваш бізнес успішним!